wtorek, 16 października 2012

Szybka piłka

Kolega z sąsiedniego blogu napisał właśnie: 

$%#!*&@*&^%$##$@! MAĆ!!! Pierwszy raz w życiu wybrałem się na mecz!

Dlatego też pytanie: czy sędzia miał prawo zastosować tzw. przywilej korzyści w sytuacji przedstawionej na filmie poniżej? Przecież zawodnik w białym "trykocie" ewidentnie był pociągany za koszulkę!!!


źródło:  na youtube.co

Odpowiedzi tylko z odpowiednim paragrafem regulaminu:)

7 komentarzy:

 1. Tusk, Komorowski i co? kolejny raz państwo zdało egzamin? buahahahahahahahahahhttp://sport.interia.pl/reprezentacja-polski/news-jak-wydac-2-mld-zl-i-stac-sie-posmiewiskiem-europy,nId,642512

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dwa, może trzy dni temu pisałem o podatku od deszczówki, który PO chcę tak "doprcyzowac" aby nie można było go "obchodzic". Coś mi się zdaje, że w sprawie dachu poszło o...oszczędności:)

   Ciekawe czy Anonimowy nadal będzie pisał, że blog przedstawia ponura wizję Polski. Ten wpis był dla niego. Myślę, że jest zabawny ale nie przekracza granicy "obrazoburczej".

   Życie toczy się dalej...słońce już świeci!

   Usuń
 2. Obrazek 16.10.2012
  " Magik zręcznymi dłońmi prezentował coraz to nowe sztuczki, tkał nowe iluzje. Tłum gapiów z roździawionymi gębami patrzył z podziwem na misterium. Pomocnicy magika w rytm hipnotycznej muzyki pląsali między gapiami pozbawiając ich sakiewek, zahipnotyzowany tłum widział tylko cudownie zwinne palce magika i coraz to nowe fontanny kolorów bijące od dekoracji. Nikt nie zauważył pierwszej kropli, następne zaczeły rozpuszczać kartonowe dekoracje. Mistrz iluzji sprawnie spakował swój kufer, pomocnicy rozpłynęli się w mroku i deszczu. Na placu została tylko przemoczona widownia i rozmoczone kartonowe dekoracje."
  Caramba

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. !!!!!!!!!!!!!!!!! nie znałem tego. Ależ zastraszająco trafny opis. Skąd to?

   Usuń
  2. To moje, wczorajsza relacja w TV mniej więcej takie skojarzenia wywołała.
   Pzdr
   Caramba

   P.S.
   Polecam Bruegla, wszystko już było zmieniają się tylko dekoracje.

   Usuń
 3. Nic się nie stało, Polacy nic się nie stało - wszystko jest w porzo
  http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna/eliminacje-ms/instrukcja-obslugi-dachu-ncs-rozwialo-wszelkie-wat,1,5279870,wiadomosc.html

  przecież to jest chore!!!

  OdpowiedzUsuń
 4. prawie 48h w celi plus wyrok tak karze się BOHATERÓW w RP:

  https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/22311_546225942069673_1559605242_n.jpg

  http://www.rp.pl/artykul/10,943571-Kibice-ukarani--Kwejk-nagradza.html

  czyli: Na dwuletnie zakazy stadionowe skazał warszawski sąd dwóch kibiców, którzy we wtorek wbiegli na murawę Stadionu Narodowego i "pływali" w kałużach

  Postępowania karne wobec nich warunkowo umorzono na rok.

  Uzasadniając swoje decyzje w obu przypadkach, Sąd Rejonowy Warszawa-Praga Południe zwrócił uwagę na nieznaczną szkodliwość społeczną czynów. 41-letni Adam D. będzie musiał zapłacić 110 zł tytułem kosztów sądowych, a 40-letni Mariusz W. - 170 zł.

  Również z powodu znikomej szkodliwości społecznej sąd umorzył sprawę trzeciego mężczyzny - 37-letniego Mariusza S., który usiłował wbiec na boisko. Sędzia wskazywała, że jego wyjaśnienia były szczere, a on sam w przeszłości bywał wielokrotnie na meczach.

  OdpowiedzUsuń