1. Narządy wewnętrzne - NIENARUSZONE! 

"Ustaliliśmy, że podczas badań ciał Przemysława Gosiewskiego, wicepremiera w rządzie PiS-u, oraz prof. Janusza Kurtyki, prezesa Instytutu Pamięci Narodowej, biegli nie potrafili określić przyczyny ich zgonu. Mało tego, ich ustalenia są sprzeczne z ustaleniami rosyjskich patologów, potwierdzonymi później przez ówczesną minister zdrowia Ewę Kopacz oraz premiera Donalda Tuska, którzy twierdzili, że ofiary katastrofy zmarły na skutek wielonarządowych obrażeń. Tymczasem narządy wewnętrzne ekshumowanych ofiar nie zostały naruszone." 


2. Zbezcześcili zwłoki 

"W trakcie sekcji okazało się także, że Rosjanie zbezcześcili ofiary katastrofy smoleńskiej. Nie dość, że wykonali pozorną sekcję, to w jamach brzusznych zwłok zaszyli rękawiczki, gazy, kawałki drewna, ziemię i śmieci, które znalazły się na stole sekcyjnym. Następnie brudne nagie ciała włożyli do foliowych worków i zamknęli w trumnach. " 


3. Rząd okłamał rodziny 

"Rozmawiający z nami inni przedstawiciele rodzin są oburzeni kłamstwami polskiego rządu. – Minister zdrowia Ewa Kopacz zapewniała nas, że wszystko odbyło się z należytą starannością, że sekcje zostały wykonane w obecności polskich lekarzy. Mało tego – dziękowała Rosjanom, że tyle się można od nich nauczyć." 


4. Według mnie głos ROZSĄDKU!!! 

"Ponieważ nie wiemy, co się stało, czy np. nie doszło do wybuchu, należy dokonać ekshumacji wszystkich ofiar katastrofy i przeprowadzić badania m.in. na obecność metalu. Dokładne zbadanie absolutnie wszystkich ciał leży w interesie społecznym. (
prof. Baden)5. Ciekawa obserwacja 

"Jeżeli w samolocie doszło do eksplozji, to fragmenty metalu znajdują się w ciałach osób, które siedziały przy centrum wybuchu. Dlatego każde ciało należy prześwietlić promieniami RTG, co jednoznacznie potwierdzi lub wykluczy obecność metalu – dodał prof. Baden. Dowiedzieliśmy się, że ani w wypadku Przemysława Gosiewskiego, ani w wypadku Janusza Kurtyki nie przeprowadzono badań RTG, a żaden z członków zespołu biegłych uczestniczących w sekcji po ekshumacji nie ma doświadczenia w badaniu ofiar katastrof lotniczych.
 

Druga informacja pozornie mało-związana, a także z dnia dzisiejszego„ Europa nie stanie się bezpieczną i demokratyczną całością, jeśli nie otworzymy możliwości współpracy europejskiej dla wszystkich narodów Starego Kontynentu. Podstawowym warunkiem tego procesu jest jednak pojednanie. Francja i Niemcy podążyły tą drogą po II wojnie światowej. Polska i Niemcy przeszły ten etap niedawno. Teraz nadszedł czas na pojednanie polsko-rosyjskie.

Przyznam, że cały czas od pamiętnej Katastrofy z kwietni 2010r. uważałem, że "pojednanie" trwa w najlepsze! Dlaczego Minister Sikorski bo on jest autorem tych słów nagle informuje jak wyżej? 

Czy ktoś z Was ma jakąś wiedzę w tym temacie? Jeśli tak to proszę aby w komentarzach się nią podzielił. Mało tego KAŻDA opinia/głos poddający w wątpliwość jakikolwiek fakt podany za wp.pl - MILE WIDZIANA!.