środa, 1 lutego 2012

ACTA cd.

Kwestia "Umowy handlowej dotycząca zwalczania obrotu towarami podrabianymi" (po encyklopedyczne info kliknij tu)zaczyna w naszym PRywiślanskim kraju powoli urastać do miana quasi rewolucji!

Spójrzmy tylko na te pełne emocji hasła, których nie wygłaszają tzw. "moherowe babcie", a młodzi, których nie ruszyły z domów czy od komputerów ani podwyżka Vat ani "kradzież" części ich pieniędzy z OFE tylko..."pornole". Jakiż atawizm panuje w tym narodzie to głowa boli.

wszystkie fotki z: Nowy Ekran


Sprawy dla rządzącej ekipy, która jeszcze nie tak dawno odgrażała się, że "nie ma z kim przegrać" zaczynają wyglądać mniej różowo jeśli obejrzy się ten filmik znaleziony na youtube.pl:
za: 

Osobiście obrzydzenie mnie bierze kiedy patrzę na tego niegodziwca przez którego zginęły miliony ludzi ( drugi to oczywiście "Wujaszek Joe" aka Stalin) ale pojawia się u mnie na blogu ponieważ zastanawiające jest to, że autor tego swoistego dublażu doskonale zna zarówno fakty jak i potrafi zidentyfikować "piętę Tuska" w analogi do Achillesa.

Moje zdanie przedstawiłem tutaj , a rozwinął je wzorowo Piotr "Glaca" Mohamed w programie Lisa. To była największa zaskoczka tego programu - oto artysta zabrał głos - a jego wypowiedź zawierała w sobie wszystko to co KAŻDY wiedzieć powinien na ten temat.

O samym Glacy poczytać możesz na wiki dokąd trafisz po kliknięciu tutaj. Próbkę jego twórczości możesz poczuć w tym wykonaniu, które pomimo upływu lat jest i pozostanie jego wizytówką.

za: 


Każdemu bojownikowi o WOLNOŚĆ polecam wsłuchanie się w ten utwór. Chętni niechaj sprawdzą pierwowzór.