Błogą ciszę na blogu przerwał dzień, dwa temu, jeden z p.t. Czytelników, swoim tromtadrackim komentarzem. Wyrwał mnie nim ze snu domagając się strawy. Niestety (vis maior- łac.) dziś będzie tylko groch z kapustą. Ciężko-strawnie zatem.
Kulinarnych śmiałków, mimo to, zapraszam na nowy wpis.