Dziś Główny Urząd Statystyczny podał dane dotyczące wzrostu gospodarczego za 3 kwartał czyli lipiec, sierpień i wrzesień. Ci z Was, którzy czytają blog regularnie nie są zaskoczeni podanym wynikiem 1,4% porównując rok do roku.
Będziecie byc może jednak zaskoczeni tym co ziomale z GUSu rozpowszechniali przy okazji publikacji danych w/w miernika.